گروه طراحی و تولیدی ایمن آب

ایمن آب راه حل های نوآورانه در زمینه محصولات بهداشتی ساختمانی، با هدف پیشرفت پایدار در کیفیت زندگی افراد را دنبال میکند. استراتژی اثبات شده و متمرکز آن برای انجام این کار مبتنی بر چهار ستون تمرکز بر روی محصولات بهداشتی، تعهد به نوآوری در طراحی، گسترش جغرافیایی بازار محصولات و بهینه سازی مداوم فرآیندهای تولیدی است.

محصولات ایمن آب

محصولات ایمن آب به طور کلی به ۷ دسته اصلی تقسیم می‌شوند: فلاش تانک روکار، فلاش تانک توکار، جامایع دیواری، جامایع توکار، جادستمال کاغذی سرویس بهداشتی و آشپزخانه، سطل پدالی و برس سرویس بهداشتی و چهارپایه حمام.
تولید بر اساس به‌روزترین متدهای دنیا و با بهترین مواد اولیه، باعث شده است محصولات ایمن آب چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ کارایی و زیبایی حداقل یک گام جلوتر از سایر محصولات تولیدی در داخل کشور باشد.

۱۵ سـال گارانتـی و خدمات پس از فـروش

از آنجایی که در خط مشی گروه طراحی و تولیدی ایمـن آب رضایتمندی مشتریان مقدم بر کلیه ی امور می باشد و مهمترین اصل در جلب رضایت مشتری ارائه کالای با کیفیت است، لذا این شرکت همواره سعی نموده محصولات خود را با بالاترین کیفیت ممکن و پایدار به بازار عرضه نماید و با گارانتی ۵ ساله و  خدمات پس از فروش ۱۰ سال برای کلیه محصولات، خیالی آسوده برای مصرف کنندگان فراهم نماید.

ایمن آب

توکار بهترینیم