جا دستمال کاغذی

معمولاً دستمال کاغذی جزء لوازم بهداشتی محسوب می ‌گردد که در سرویس های بهداستی کاربرد زیادی دارد. برای استفاده راحت تر از دستمال و همچنین محافظت از آن در برابر آلودگی ها و رطوبت از جادستمال سرویس بهداشتی استفاده می گردد.

تمایل به هماهنگ کردن متریال های مختلف در محیط سرویس بهداشتی موجب شده تا این محصول، در تنوع بالا تولید شود. در بین تنوع بالا هر فرد و مجموعه متناسب با سلیقه و نیاز خود می تواند از مدل های گوناگون جادستمال توالت استفاده نماید. این مدل ها عبارتند از:

جا دستمال کاغذی برگه ایی

نحوه طراحی جادستمال برگه ایی برای قرار دادن دستمال های کاغذی در قطعات برش خورده به گونه ای است که تمامی بخش های آن کاملاً بسته می باشد و تنها با یک دست می توان از دستمال کاغذی استفاده نمود و با توجه به این ویژگی در استفاده از دستمال صرفه جویی می گردد.

جا دستمال کاغذی رولی

جادستمال کاغذی رولی یکی از محصولات پر استفاده بوده که در اغلب فضا ها به چشم می خورد. اما این جادستمال ها معایب زیادی مانند جذب گرد و غبار و رطوبت محیط دارند و همچنین جدا کردن دستمال از رول به سختی صورت می ‌گیرد و این امر باعث مصرف بی رویه دستمال می گردد.

جا دستمال کاغذی مدل برقی یا چشمی

جادستمال مدل برقی یا چشمی به وسیله باتری یا انرژی برق کار می کند و از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نیست. همچنین با قرار گرفتن در معرض رطوبت با سرعت بالاتری خراب می شود.

جا دستمال کاغذی ایمن آب

گروه طراحی و تولیدی ایمن آب یکی از شرکت های معتبر در زمینه طراحی و تولید لوازم بهداشتی بوده که از سال 1375 شروع به کار کرده و تاکنون توانسته بیش از 53 طرح را ثبت نماید. همچنین با ثبت 5 اختراع به صورت کاملاً تخصصی در حوزه ی لوازم بهداشتی و بخصوص در زمینه تولید جادستمال کاغذی فعال می باشد. جادستمال کاغذی های ایمن آب جزء محصولات خاصی هستند که مورد توجه و استقبال عموم قرار گرفته و علاوه بر رنگ و طرح لوکس، قابلیت ست شدن با دیگر محصولات ایمن آب را نیز دارند.

مزیت های جا دستمال کاغذی

– استفاده از متریال abs و مواد آنتی باکتریال در تولید محصـولات

– قابلیت استفاده از دستمال کاغذی های اقتصادی برش خورده

– قابلیت ست سازی جادستمال با سایر محصولات ایمن آب

– کاربری آسان و برش دستمال با استفاده از یک دسـت

– دارای نشانه گر وضعیت موجودی دستمال کاغذی

– محفوظ بودن دستمال در محیط های عمومی در برابر رطوبت و انواع آلودگی ها

– دارای قفل ایمن جهت نصب و استفاده در مراکز عمومی

– سـهولت درجایگـذاری دستمال در مخـزن جادستمال

– ظرفیت بالای مخزن جادستمال (200 برگ 2 لایه)

– صرفه جویی بهینه در مصرف دستمال کاغذی

فیلم معرفی جادستمال کاغذی ایمن آب

جا دستمال کاغذی آنتی باکتریال

به دلیل استفاده از مواد آنتی باکتریال در تولید مخازن جادستمال های ایمن آب، این محصولات میکروب و آلودگی موجود در محیط سرویس های بهداشتی را به خود جذب نمی نماید. وجود این مواد خاص در محصول یکی از ویژگی های جادستمال کاغذی های ایمن آب بوده که تأثیر زیادی در حفظ بهداشت و سلامتی دارد.

فـروش یا چالـش؟!

فـروش یا چالـش ؟! فـلـوتـر شمـاره ۴ گـروه طـراحـی و تـولـیـدی ایمـن آب: دوبـلـیـن ( از کـف و کـنـار )

قسمت دوم مستند فـنـا یـا بـقـا

آب را دریـــابـــیـم، گــوهــری نــایــاب اســت قسمت دوم مستند فـنـا یـا بـقـا گروه طراحی و تولیدی ایمـن آب طراح و

فنا یا بقا – قسمت اول – صرفه جویی در منزل

آب را دریـــابـــیـم، گــوهــری نــایــاب اســت قسمت اول مستند فـنـا یـا بـقـا گروه طراحی و تولیدی ایمـن آب طراح و

روز بزرگداشت زاینده رود

زاینــده رود را زاینــده، اصفهــان را زنــده نگـاه دارید رودخانه زیبا و زندگی‌بخش زاینده‌رود به عنوان بزرگ‌ترین رودخانه فلات مرکزی