سطل زباله پدالی

سطل پدالی

سطل زباله پدالی یکی دیگر از محصولات تولیدی لوازم بهداشتی این شرکت بوده که در طرح ها و اندازه­ های متنوع تولید می­ گردد. استفاده از سطل پدال دار در سرویس بهداشتی حمام و دستشویی به دلیل باز شدن درب سطل با پدال منجر به رعایت نظافت بیشتر نسبت سطل­ های ساده شده و  درب آن مانع از پخش شدن بوی نامطبوع محتویات سطل می­ گردد.

سطل پدالی به علاوه زیبایی ظاهری دوچندانی را به سرویس های بهداشتی می­ دهد. سطل زباله پدالی با توجه به کاربرد های متفاوت در جنس ­های متنوعی همچون سطل پدال دار پلاستیکی، سطل پدال دار استیل، سطل پدال دار سرامیکی و … تولید می ­شود. در ادامه به بررسی موارد با اهمیت در خرید  سطل پدال دار می­ پردازیم.

 قیمت سطل پدالی

قیمت سطل زباله پدالی با توجه به جنس و نوع و اندازه آن متفاوت است. با توجه به تنوع محصولات تولیدی در این شرکت، خرید سطل زباله پدالی برای شما عزیزان کاری آسان خواهد بود. کیفیت سطل­ های پدال دار تولیدی این شرکت، تنوع طرح­ ها، تنوع سایز و از همه مهمتر مناسب بودن قیمت سطل پدالی در این شرکت منجر به خرید فوق العاده این محصولات و استقبال بی نظیر مشتریان شده است. قیمت سطل پدال دار با توجه به نوع جنس و اندازه­ ی آن متفاوت است شما مخاطبان محترم و مشتریان همیشگی شرکت ما به منظور خرید سطل پدالی مناسب با سلیقه­ ی خودتان و جهت آگاهی از قیمت سطل پدالی با شماره­ های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

سطل زباله پدالی پلاستیکی

سطل پدالی پلاستیکی یکی دیگر از انواع سطل های پدال دار است که در حمام و دستشویی بسیار مورد استفاده قرار می­ گیرد. سطل پدالی پلاستیکی این شرکت از مواد کاملاً مرغوب و بهداشتی ساخته شده است و با توجه به جنس آن، بدون هیچ آسیبی به راحتی می­ تواند در محیط های مربوط مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به تنوع کاشی و سرامیک سرویس ­های بهداشتی لازم است سلیقه ­ی مخاطبان در خرید سطل زباله پدال دار دستشویی در نظر گرفته شود و از این رو شرکت  بر آن بوده که با تولید طرح ­های متنوع سطل پدال ­دار پلاستیکی رضایت خاطر این عزیزان را فراهم آورد.

سطل پدالی

به طور کلی می توان گفت سطل ها با توجه به مکانی که مورد استفاده قرار می گیرند باید انتخاب شوند.
با توجه به آنچه مطرح شد بهتر است برای محیط هایی که امکان آلودگی آنها بیشتر است، همچون سرویس های دستشویی و حمام منازل از سطل پدال دار استفاده شود چرا که حتی الامکان از تماس دست با سطل جلوگیری به عمل آید. برای آشپزخانه نیز پیشنهاد میشود از این سطل ها استفاده شود چرا که مانع از پخش بوی نامطبوع می‌گردد.

برس توالت و سطل پدالی ونیز درب کروم

۷۱۵,۰۰۰ تومان
سطل پدالی مجهز به مخزن، با قابلیت جابجایی و شستشو ضمانت کامل آبکاری و رنگ در برابر شستشو و نور

برس توالت و سطل زباله پدالی ورونا

۴۰۰,۰۰۰ تومان۵۳۷,۰۰۰ تومان
سطل زباله پدالی مجهز به مخزن، با قابلیت جابجایی و شستشو ضمانت کامل آبکاری و رنگ در برابر شستشو و