برای اولین بار در ایران شرکت ایمن آب در خلاء وجود پمپ مایع روسینکی باکیفیت، اقدام به تولید پمپ مایع روسینکی تحت عنوان جامایع تو کارhi sink نموده است. جامایع توکار های سینک ایمن آب از مواد اولیه با کیفیت و بهترین ارگونومی با ساده‌ترین فرم نصب طراحی و تولید گردیده است، در جا مایع توکار ایمن آب یکبار پمپ کردن برای خروج مایع کافیست، همچنین جامایع توکار ایمن آب قابلیت استفاده با یک دست را داراست جا مایع hi sink ایمن آب درسه رنگ سفید، کروم و طلایی تولید و عرضه می گردد.

جا مایع توکار

امروزه با افزایش روند استفاده از مایع دستشویی و ظرفشویی به جای صابون های جامد انواع و اشکال بیشماری از جا مایع ها و پمپ های مایع تولید و مورد استفاده قرار گرفتند. جا مایع در سه مدل ایستاده، دیواری و توکار تولید می شوند. جا مایع یکی از اکسسوری های پرکاربرد و بخش اصلی ست‌های سرویس بهداشتی و آشپزخانه هستند. استفاده از شوینده‌های مایع که توسط یک پمپ دستی یا اتوماتیک کوچک از مخزن خارج می شوند، در واقع بسیار رایج و البته کاربردی است.

عمده دلیل بهره گیری از جا مایع ها در واقع برتری بهداشتی و سهولت استفاده از این محصولات در قیاس با صابون‌های جامد است. جامایع ها علاوه بر سرویس‌های بهداشتی در آشپزخانه هم برای نگهداری مایع ظرفشویی کاربرد دارد. قرار دادن مایع ظرفشویی با بسته‌بندی کارخانه جلوه آشپزخانه را به هم می‌ریزد، به همین منظور می توانید از یک جا مایع هماهنگ با سبک آشپزخانه تان استفاده کنید که پیشنهاد می شود از جامایع توکار مدل «های سینک» استفاده نمایید. به طور کلی جا مایع توکار به صورت مخزنی پنهان و معمولا در سینک طراحی می شود. این مدل به دلیل اشغال فضا و ست شدن با سینک و شیرآلات از بهترین گزینه های آشپزخانه شماست.

چرا جامایع توکار Hi Sink ایمن آب

 1. مجهز به سیستم قفل جهت استفاده در اماکن عمومی
 2. کاربری آسان با یک دست
 3. خروج مایع متناسب با میزان فشار دست
 4. ماندگاری و عدم تبخیر مایع داخل مخزن به دلیل طراحی منحصر به فرد محصول
 5. عدم خوردگی مخزن (متریال abs)
 6. شارژ مایع شوینده بدون نیاز به باز شدن مخزن
 7. خروج مایع شوینده با اولین اشاره با گذشت زمان از آخرین استفاده
 8. شارژ مایع با استفاده از پیمانه برای جلوگیری از سرریز شدن مخزن
 9. مجهز به چکه گیر
 10. مجهز به پمپی قوی با قابلیت مکش مایع از تمام ارتفاع های مورد نیاز مصارف خانگی و عمومی
 11. قابلیت اتصال به مخازن ۴ لیتری جهت اماکن عمومی.
 12. عدم خشکی مایع درون مخزن پس از گذشت زمان.