گروه طراحی و تولیدی ایمن آب

ایمن آب راه حل های نوآورانه در زمینه محصولات بهداشتی ساختمانی به هدف پیشرفت پایدار در کیفیت زندگی افراد دارد. استراتژی اثبات شده و متمرکز آن برای انجام این کار مبتنی بر چهار ستون تمرکز بر روی محصولات بهداشتی، تعهد به نوآوری و طراحی، گسترش جغرافیایی محصولات و بهینه سازی مداوم فرآیندهای تولیدی است.


درباره ما

محصولات ایمن آب

محصولات ایمن آب به طور کلی به 7 دسته اصلی تقسیم می‌شوند: فلاش تانک روکار، فلاش تانک توکار، جامایع دیواری، جامایع توکار، جادستمال کاغذی سرویس بهداشتی و آشپزخانه، سطل پدالی و برس سرویس بهداشتی و چهارپایه حمام.
تولید بر اساس به‌روزترین متدهای دنیا و با بهترین مواد اولیه، باعث شده است محصولات ایمن آب چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ کارایی و زیبایی حداقل یک گام جلوتر از سایر محصولات تولیدی در داخل کشور باشد.


کاتالوگ محصولات

15 سـال گارانتـی و خدمات پس از فـروش

از آنجایی که در خط مشی گروه طراحی و تولیدی ایمـن آب رضایتمندی مشتریان مقدم بر کلیه ی امور می باشد و مهمترین اصل در جلب رضایت مشتری ارائه کالای با کیفیت است، لذا این شرکت همواره سعی نموده محصولات خود را با بالاترین کیفیت ممکن و پایدار به بازار عرضه نماید و با گارانتی 5 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش برای کلیه محصولات، خیالی آسوده برای مصرف کنندگان فراهم نماید.IMENAB DESIGN AND MANUFACTURING GROUP

توکار بهترینیم …

فـروش یا چالـش؟!

آموزش, ویدئوی آموزشی

قسمت دوم مستند فـنـا یـا بـقـا

آموزش, ویدئوی آموزشی

فنا یا بقا – قسمت اول – صرفه جویی در منزل

آموزش, ویدئوی آموزشیروز بزرگداشت زاینده رود

روز بزرگداشت زاینده رود

دسته بندی نشدهآموزش نصب فلاش تانک توکار وال هنگ

آموزش نصب فلاش تانک توکار وال هنگ

آموزش, فلاش تانک, ویدئوی آموزشی