فلاش تانک, مقالات آموزشی

کاهنده مصرف آب

کاهنده مصرف آب

کاهش مصرف آب

بحران کم آبی،خطر خشکسالی در ایران،صرفه جویی در مصرف آب ، استفاده از تجهیزات کاهنده مصرف آب و … به چه میزان به این عناوین توجه می کنید؟
آیا خطر کمبود آب را جدی میگیرید؟ مصرف بی رویه آب در جهان خصوصا ایران ،جدا از دربرداشتن خسارت های جبران ناپذیر در نسل آینده و کشور و همچنین محیط زیست ،خسارت های مالی رانیز در بردارد.

استفاده از تجهیزات کاهنده مصرف آب از جمله روش های موثری است که می توان برای صرفه جویی از آن استفاده کرد 

کاهنده مصرف آب

در صنعت ساختمان سه دسته محصول وجود دارد که با مصرف آب ارتباط مستقیم دارد:

۱- شیر آلات آب : ساز و کار انواع شیرآلات آبی که کم مصرف تلقی می شوند، به این صورت است که ، با مخلوط کردن درصدی از هوا با آب ،حجم و فشار مورد نیاز جهت شست و شو را تامین می کند. شیرآلاتی مانند شیرهای روشویی، سردوش ها و شیرهای شلنگی
۲- پرلاتورها : پرلاتورها بر روی شیرهای معمولی بسته می شوند و با مخلوط کردن هوا با آب ،حجم مورد نیاز آب مصرفی تامین می گردد و دبی آب را کاهش می دهد .
۳- فلاش تانک ها : با استفاده از فلاش تانک های دوحالته ،دو زمانه و کششی فشاری با مخازن کوچکتر و دیگر انواع فلاش تانک دیواری ، می توان میزان تخلیه آب را در سرویس های بهداشتی کاهش داد.

باید بدانید که ۷۰ درصد از سهم مصرف آب خانگی ، مربوط به استحمام و سرویس های بهداشتی است . بنابراین با استفاده از تجهیزات کاهنده مصرف آب در سرویس های بهداشتی با استفاه از فلاش تانک های کم مصرف یا حمام با استفاده از سردوش های مخصوص ،می توانیم به کاهش مصرف آب و صرفه جویی هر چه بیشتر در این ماده حیاتی کمک زیادی کنیم .

کاهش مصرف آب با محصولات ایمن آب

شرکت ایمن آب به عنوان برجسته ترین کارخانه تولید فلاش تانک و اختراع اولین فلاش تانک کششی فشاری دو زمانه، فلاش تانک های کم مصرف و فوق باریک را طراحی و به تولید رسانده است که می توان جایگزین فلاش تانک های معمولی با مخازن بزرگ کرد، و میزان صرفه جویی در آب را به حداکثر رساند. فلاش تانک هایی که تمامی قطعات آن به همت کارگران و مهندسان داخلی تولید شده و نماد بزرگی از تولید کالای ملی به حساب می آید. از جمله انواع این فلاش تانک ها می توان به فلاش تانک فوق باریک ، فلاش تانک دیواری و فلاش تانک لوکس اشاره کرد که در برخی از فلاش تانک ها از تجهیزات کاهنده مصرف آب استفاده شده است .

فلاش تانک کاسپین - فلاش تانک دو زمانه

فلاش تانک کاسپین – فلاش تانک دو زمانه

فلاش تانک کاسپین – فلاش تانک دو زمانه

تمامی فلاش تانک های ساخت کارخانه ایمن آب از جنس پلیمر ABS هستند که مزایای زیادی از جمله سفیدی و درخشندگی بالا، مقاومت در برابر حرارت و نور، دوام و طول عمر بالا، عدم تغییر رنگ، مقاومت در برابر خش پذیری و عدم دفرمه شدن و تغییر حالت محصول می باشد .

فلاش تانک ایمن آب مجهز به فلوتر دیاگرامی بی صدا و پمپ با قابلیت تنظیم خروجی در جهت کاهش مصرف آب با ۱۵ سال گارانتی می باشد. این فلاش تانک ها که تخلیه آن ها به صورت تخلیه کششی و شاسی دو زمانه است، مجهز به لوله و اتصالات جدید بوده که می توان تنها در ۵ دقیقه آن را نصب کرد .

تمامی این مزیت های موجود در فلاش تانک های شرکت ایمن آب که جزء تجهیزات کاهنده مصرف آب می باشند، موجب شده است که این فلاش تانک ها محبوب و پرفروش واقع شوند.