previous arrow
next arrow
Slider
فلاش تانک ایمن اب
فلاش تانک ایمن اب

فلاش تانک

فلاش تانک از یک منبع ذخیره سازی آب شامل یک محفظه ی پلاستیکی یا فلزی و لوله ای برای انتقال این آب به کاسه توالت است. ابتدا مخزن آن‌ از آب پر می‌شود و با کشیدن طناب یا زنجیر و یا فشار دادن دکمه ی تخلیه آب، دریچه ی نگهدارنده آب باز شده و آب با فشار زیاد تخلیه می‌شود.
فلاشتانک‌ها در طرح‌ها و مدل‌های مختلف ساخته می‌شوند و طیف وسیعی از انتخاب را در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد که می‌توانند براساس نیاز خود از آن استفاده کنند.

فلاش تانک ایمن آب

فلاش تانک های ایمن آب در گروه طراحی و تولیدی ایمن آب با هدف تصحیح الگوی مصرف در جهت بهینه سازی مصرف آب و جلوگیری از هدررفتن منابع تجدید ناپذیر شروع به طراحی و ساخته شد. محققان و طراحان حرفه ایی ایمن آب با تلاش روز افزون و با بهره گیری از نوآوری و تکنولوژی روز دنیا توانسته اند با عرضه ی فلاش تانک های منحصر به فرد خود مصرف آب را به حداقل ممکن برساند و گامی بزرگ در جهت خدمت به بشریت ، محیط زیست و مدیریت هزینه ها بردارند.

فلاش تانک ایمن اب
فلاش تانک ایمن اب
فلاش تانک اروند
فلاش تانک اروند

ایمن آب

گروه صنعتی و تولیدی ایمن آب برای پاسخگویی به این نیاز هموطنان خود با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها در طراحی و تولید نسل نوین فلاش تانک های کم مصرف با مخزن بسیار باریک  توانسته است قدمی ارزشمند در جهت صرفه جویی و تصحیح الگوی مصرف آب بردارد وبرای پاسخگویی به این نیاز میزان آب مصرفی را به حداقل ممکن برساند.

کارخانه تولید فلاش تانک ایمن آب

 با بهینه سازی روش های تولید سنتی و تبدیل به ساختار مکانیزه در راستای ارائه محصولات با کیفیت و با بهبود شرایط کاربری و مطابق روز در ایران و جهان، ما مفتخر هستیم که توانسته ایم محصولی مقرون به صرفه با کیفیت عالی را در جهت کاهش مصرف آب و هزینه ها روانه ی بازار کنیم.

شرکت ایمن آب در راستای تولید تجهیزات کاهنده مصرف آب ، اولین فلاشتانک دو زمانه کششی-فشاری دنیا ( مدل کاسپین ) را تولید نماید. یکی از مهمترین عوامل نفوذ فلاش تانکهای کاسپین ایمن آب در بازار ایران ، قیمت و کیفیت محصولات است.

فلاش تانک ایمن آب مدل کاسپین
فلاش تانک ایمن آب مدل کاسپین

کیفیت و متریال ساخته شده فلاش تانک

موادی مانند لاک، POM و ABS در ساخت فلاش تانک ها به کار برده می شود. ولی شرکت ایمن آب تمامی فلاش تانک های خود را با استفاده از پلیمرهای ABS که با استانداردهای CE اروپا و آمریکا مطابقت دارد، تولید می نماید.
 مزیت های استفاده از ABS :

  • عدم دفرمه شدن و تغییر حالت محصولات
  • مقاوم در برابر خش پذیری
  • مقاوم در برابر حرارت و نور
  • سفیدی و درخشندگی بالا

ضمانت و خدمات پس از فروش فلاش تانک

یکی از نشانه های هر کالای با کیفیت تولید شده و یا هر شرکت و برند معتبر میزان ارائه خدمات پس از فروش و مدت گارانتی محصولات و خدماتش است. هر چه کالا و یا خدمات ارائه شده دارای کیفیت بیشتری باشد، شرکت تولید کننده آن محصول را به مدت ضمانت و گارانتی بیشتری برای آن در نظر می گیرد. بطور مثال فلاش تانک های ایمن آب دارای ۱۵ سال گارنتی بدون قید و شرط می باشد.
یکی دیگر از موارد با اهمیت برای انتخاب هر کالایی علاوه بر گارانتی معتبر خدمات پس از فروش ان است. وجود نمایندگی معتبر، نصب رایگان، پاسخگویی به مشتریان، پیگیری نظرات و شکایات مشتریان و اعلام نتیجه به آن ها، سرعت ارائه خدمات به مشتریان و … باعث ایجاد آرامش در مشتری در هنگام خرید خواهد شد.

انواع فلاش تانک

انواع فلاش تانک

فلاش تانک ها به صورت کلی به دو دسته توکار و دیواری تقسیم می شوند. فلاشتانک دیواری در واقع همان فلاش تانکی است که در سرویس های بهداشتی ایرانی مورد استفاده قرار گرفته اما فلاش تانک های توکار در داخل جداره دیوار سرویس بهداشتی قرار خواهند گرفت و فضای داخل سرویس بهداشتی را اشغال نخواهند کرد.

فلاش تانک های دیواری را می توان در ۳ دسته کششی ، کششی – فشاری و فشاری تقسیم نمود. اما فلاش تانک های توکار تنها به صورت فشاری (دکمه ای) طراحی و ساخته می شوند.