فلاش تانک

این روزها دیگر تصور یک سرویس بهداشتی بدون فلاش تانک امکان‌پذیر نیست. فلاش‌تانک‌ها امروزه به یکی از وسایل بهداشتی ضروری سرویس بهداشتی تبدیل‌شده‌اند. فلاش تانک از  محفظه‌ی پلاستیکی یا فلزی جهت ذخیره‌سازی آب و لوله‌ای برای انتقال این آب به کاسه توالت تشکیل‌شده است. ابتدا مخزن آن‌ از آب پر می‌شود و با کشیدن طناب یا زنجیر و یا فشار دادن دکمه‌ی تخلیه آب، دریچه‌ی نگه‌دارنده آب‌باز شده و آب با فشار زیاد تخلیه می‌شود. فلاش‌تانک‌ها در طرح‌ها، مدل‌ها و حجم‌های مختلف آب‌گیری طراحی و تولید می‌شوند تا طیف وسیعی از انتخاب را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهند.

مهم‌ترین دسته‌بندی فلاش‌تانک‌ها ازنظر روش نصب به روکار و توکار تقسیم می‌شوند. فاکتورهای مختلفی همچون اندازه و فضای سرویس بهداشتی، زیبایی و دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی، نوع سرویس بهداشتی مورداستفاده اعم از فرنگی، وال هنگ، کلاسیک یا زمینی در انتخاب و نصب فلاش تانک ضروری می‌باشند.

به‌طورکلی استفاده از فلاش تانک و مدل‌های مختلف آن نکات مثبت قابل‌توجهی دارد مانند:

کاهش قابل‌توجه در مصرف آب

افزایش بهداشت و کاهش بیماری‌ها

زیبایی و دکوراسیون داخلی سرویس بهداشتی

فلاش تانک ایمن آب

فلاش تانک های ایمن آب با هدف تصحیح الگوی مصرف در جهت بهینه سازی مصرف آب و جلوگیری از هدررفتن منابع تجدید ناپذیر طراحی و تولید شدند. محققان و طراحان حرفه ایی ایمن آب با تلاش روز افزون و با بهره گیری از نوآوری و تکنولوژی روز دنیا توانسته اند با عرضه ی فلاش تانک های منحصر به فرد خود مصرف آب را به حداقل ممکن برساند و گامی بزرگ در جهت خدمت به بشریت، محیط زیست و مدیریت هزینه ها بردارند. گروه صنعتی و تولیدی ایمن آب، برای پاسخگویی به این نیاز هموطنان خود با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها در طراحی و تولید نسل نوین فلاش تانک های کم مصرف با مخزن بسیار باریک توانسته است قدمی ارزشمند در جهت صرفه جویی و تصحیح الگوی مصرف آب بردارد و برای پاسخگویی به این نیاز میزان آب مصرفی را به حداقل ممکن برساند.

گارانتی و خدمات پس از فروش فلاش تانک

از آنجایی که در خط مشی گروه طراحی و تولیدی ایمـن آب رضایتمندی مشتریان مقدم بر کلیه ی امور می باشد و مهمترین اصل در جلب رضایت مشتری ارائه کالای با کیفیت است، لذا این شرکت همواره سعی نموده محصولات خود را با بالاترین کیفیت ممکن و پایدار به بازار عرضه نماید و با وارانتی 5 ساله و 10 سال خدمات پس از فروش برای کلیه محصولات، خیالی آسوده برای مصرف کنندگان فراهم نماید.

فلاش تانک

نصب فلاش تانک

فلاش تانک ها از لحاظ نصب در سرویس های بهداشتی به دو دسته توکار و روکار تقسیم می شوند. فلاش تانک های روکار(فلاشتانک دیواری): مدل های روکار همان انواع قدیمی هستند که روی دیوار نصب می شوند. فلاش تانک توکار: در این نوع مخزن مربوط به آب در دیوار قرار می گیرد و تنها دکمه مربوط به استفاده از آن مشخص است.

انواع فلاش تانک

فلاش تانک دکمه دار: فلاش تانک های دکمه دار روی آن ها دکمه ای تعبیه شده که با فشردن آن عمل تخلیه آب صورت می گیرد. فلاش تانک اتوماتیک: این نوع فلاش تانک ها همان طور که از نامشان پیداست اتوماتیک عمل می کنند و نیازی به فشردن دکمه نیست. به محض باز شدن درب سرویس بهداشتی عمل تخلیه آب صورت می گیرد. استفاده از این مدل ها بسیار بهداشتی است چون نیازی به دخالت دست هم ندارد. فلاش تانک دو زمانه: عملکرد این فلاش تانک ها به این صورت است که می شود تخلیه آب در دو زمان مختلف صورت بگیرد. به این صورت که در یک مرحله بخشی از آب و در مرحله بعد بخش دیگر از آب تخلیه خواهد شد. فلاش تانک دو مخزنه: این نمونه ها دارای دو مخزن هستند که هر کدام ورودی و خروجی مختص به خود را دارند. عملکرد این نوع در حقیقت مانند مدل های دو زمانه است. یکی از مخزن ها کوچک تر است که ابتدا مورد استفاده قرار می گیرد و اگر نیاز باشد فرد از محتویات مخزن دوم هم استفاده می کند. مدل های دو مخزنه برای صرفه جویی در مصرف آب بسیار مناسب می باشند.

فـروش یا چالـش؟!

فـروش یا چالـش ؟! فـلـوتـر شمـاره ۴ گـروه طـراحـی و تـولـیـدی ایمـن آب: دوبـلـیـن ( از کـف و کـنـار )

قسمت دوم مستند فـنـا یـا بـقـا

آب را دریـــابـــیـم، گــوهــری نــایــاب اســت قسمت دوم مستند فـنـا یـا بـقـا گروه طراحی و تولیدی ایمـن آب طراح و

فنا یا بقا – قسمت اول – صرفه جویی در منزل

آب را دریـــابـــیـم، گــوهــری نــایــاب اســت قسمت اول مستند فـنـا یـا بـقـا گروه طراحی و تولیدی ایمـن آب طراح و

روز بزرگداشت زاینده رود

زاینــده رود را زاینــده، اصفهــان را زنــده نگـاه دارید رودخانه زیبا و زندگی‌بخش زاینده‌رود به عنوان بزرگ‌ترین رودخانه فلات مرکزی