فلاش تانک از یک منبع ذخیره سازی آب شامل یک محفظه ی پلاستیکی یا فلزی و لوله ای برای انتقال این آب به کاسه توالت است. ابتدا مخزن آن‌ از آب پر می‌شود و با کشیدن طناب یا زنجیر و یا فشار دادن دکمه ی تخلیه آب، دریچه ی نگهدارنده آب باز شده و آب با فشار زیاد تخلیه می‌شود.
فلاش تانک‌ها در طرح‌ها و مدل‌های مختلف ساخته می‌شوند و طیف وسیعی از انتخاب را در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد که می‌توانند براساس نیاز خود از آن استفاده کنند.

 

انواع فلاشتانک

 • فلاشتانک‌های رو کار

از نمونه‌های قدیمی شناخته می‌شوند که به صورت آزاد روی دیوار نصب می‌شوند و در دسترس قرار دارند. شاید بزرگ ترین مزیت شان در دسترس بودن آسان آن‌ها می‌باشد و در صورت بروز مشکل، به راحتی می‌توان آن‌ها را تعمیر یا تعویض کرد. از معایب آن‌ها هم می‌توان به نمای نامناسب، اشغال کردن فضا، اندازه‌های کوچک‌تر اشاره کرد.

 • فلاشتانک‌های توکار

به عنوان مدل‌های جدید در بازار شناخته می‌شوند که به سبک‌های مختلف چون استراکچر و وال هنگ روی دیوار نصب می شوند و معمولا فضایی را اشغال نمی کنند. از لحاظ زیبایی و هم چنین از لحاظ بهداشت نسبت به مدل‌های روکار برتر هستند و هم چنین چون در داخل دیوار قرار می‌گیرند، می‌توان اندازه‌های بزرگ تری از آن‌ها را انتخاب کرد. دکمه‌ی تخلیه آب آن‌ها در دیوار تعبیه می‌شود و مناسب برای مکان‌های شلوغ و ارگان‌ها می‌باشد. برای استفاده در خانه هم بسیار کار آمد هستند چون همان طور که گفته شد فضای کمتری را اشغال می‌کنند و ظاهر بهتری به سرویس بهداشتی می‌دهند.

 • فلاش تانک‌های ساده

ساده ترین و ابتدایی ترین نوع فلاش تانک‌ها، فلاش تانک‌های ساده و معمولی هستند، که نسبت به فلاش تانک‌های دیگر قیمت کمتری دارند، دارای یک مخزن ذخیره آب و یک لوله ی انتقال آب هستند.

 • فلاشتانک‌های دو گانه

که به فلاش تانک‌های دو زمانه هم معروف هستند، ساختشان بدین گونه است که مخزن فلاش تانک به دو قسمت بزرگ و کوچک تقسیم می‌شوند و خروجی هر کدام از این دو قسمت هم نیز جدا گانه قابل تنظیم می‌باشد. با استفاده از این فلاش تانک‌ها می‌توانید 50 تا 70 درصد در مصرف آب صرفه جویی کنید. این فلاش تانک‌ها می‌توانند امکان تخلیه آب مخزن را در دو زمان متفاوت فراهم کنند، بدین گونه که فرد می‌تواند در یک مرحله بخشی از آب و در مرحله ی دوم بخش دیگر را تخلیه کند از این رو به آن‌ها فلاش تانک‌های دوگانه یا دو زمانه گویند.

 • فلاشتانک‌های آنتی باکتریال

این تجهیزات مانند فلاشتانک‌های معمولی هستند و عملکردشان نیز مشابه است. تفاوتشان در استفاده از مواد آنتی باکتریال در این تجهیزات می‌باشد، که مانع از رشد باکتری‌ها شده و آلودگی محیط را به صفر می‌رساند که این ویژگی‌ها باعث افزایش سطح بهداشت می‌شود.

 • فلاش تانک‌های اتوماتیک

این نوع فلاشتانک‌ها معمولا در توالت فرنگی‌ها استفاده می‌شوند و قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگر دارند، نحوه‌ی عملکردشان بدین گونه است که با باز شدن درب سرویس بهداشتی به صورت اتوماتیک شروع به کار می‌کنند و در میزان معین مخزن آب را تخلیه می‌کنند.

 

معرفی فلاشتانک های ایمن آب

گروه طراحی و تولیدی ایمن آب با هدف تصحیح الگوی مصرف در جهت بهینه سازی مصرف آب و جلوگیری از هدررفتن منابع تجدید ناپذیر شروع به طراحی و ساخت فلاش تانک های خود کرد. محققان و طراحان حرفه ایی ایمن آب با تلاش روز افزون و با بهره گیری از نوآوری و تکنولوژی روز دنیا توانسته اند با عرضه ی فلاش تانک های منحصر به فرد خود مصرف آب را به حداقل ممکن برساند و گامی بزرگ در جهت خدمت به بشریت ، محیط زیست و مدیریت هزینه ها بردارند.

همه ی ما در زندگی روزمره ی خود استفاده های زیادی از آب  می‌کنیم  یکی از بخش هایی که روزانه به طور متوسط بیش از 42%  آب شیرین و قابل شرب هر خانه ایی را روانه‌ی فاضلاب میکند فلاش تانک های معیوب،قدیمی و پر مصرف هستند.

گروه صنعتی و تولیدی ایمن آب برای پاسخگویی به این نیاز هموطنان خود با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی ها در طراحی و تولید نسل نوین فلاش تانک های کم مصرف با مخزن بسیار باریک  توانسته است قدمی ارزشمند در جهت صرفه جویی و تصحیح الگوی مصرف آب بردارد وبرای پاسخگویی به این نیاز میزان آب مصرفی را به حداقل ممکن برساند.

فلاش تانک ارس

۳۲۰,۰۰۰ تومان
مجهز به فلوتر دیاگرامی بی صداسیستم پمپ با قابلیت تنظیم خروجی در جهت کاهش مصرف آبمجهز به لوله و اتصالات

فلاش تانک اروند

۳۴۰,۰۰۰ تومان

فلاش تانک ایمن آب

۳۹۰,۰۰۰ تومان۴۸۰,۰۰۰ تومان
مجهز به فلوتر دیافراگمی بی صدا سیستم پمپ فلاش تانک با قابلیت تنظیم خروجی در جهت کاهش مصرف آب مجهز

فلاش تانک پرشین

۴۳۰,۰۰۰ تومان۵۴۰,۰۰۰ تومان

فلاشتانک مدل کاسپین

۴۷۰,۰۰۰ تومان۵۷۰,۰۰۰ تومان
فلاشتانک مدل کاسپین اولین فلاشتانک دوزمانه ی کششی فشاری دنیا دارای سیستم تخلیه سریع و بدون استهلاک مونتاژ شده و

افتخار ما

شرکت ایمن آب مفتخر است که توانسته است اولین  فلاش تانک دو زمانه ی کششی-فشاری  دنیا (مدل کاسپین)  را تولید نماید که علاوه بر افزایش رضایت مشتریان در داخل کشور و رونق تولید ملی توانسته است در خارج از ایران سهم بسزایی را از ان خود کند و توجه همگان را به سمت خود معطوف نماید و کمک زیادی به جلوگیری از مصرف بی رویه ی منابع تجدید ناپذیر نماید.

مزیت های فلاش تانک کاسپین (نسل جت اسلیم)

با توجه به شرایط خطير منابع آب در ایران، گروه طراحی تولیدی ایمن آب طی یک دوره ۵ ساله اقدام به بهینه و بومی‌سازی محصولات فلاش تانک نموده است. از جمله این اقدامات طراحی و تولید فلاش تانک کاسپین می‌باشد که فلاش تانک مذکور دارای سرعت نیم و تمام تخلیه برابر با ۲ لیتر بر ثانیه می باشد. این شتاب تخلیه مؤید آن است که نیم‌تخلیه ۳لیتری در اکثر مواقع جایگزین تمام‌تخلیه ۸لیتری باشد. از آن جا که اکثر محصولات در این زمینه بر کاهش مصرف آب حساسیتی ندارند، پمپ تخلیه محصول فوق الذکر بومی سازی شده و مکانیزم خروجی آب هر دو شاسی قابلیت کم و زیاد شدن جهت حصول خروجی مطلوب و اجتناب از اسراف آب را دارا می باشند. علاوه بر این، قابلیت های ذیل :

 • اولین فلاشتانک دوزمانه ی کششی فشاری دنیا با گواهینامه ثبت اختراع
 • دارای سیستم تخلیه سریع و بدون استهلاک
 • مونتاژ شده و آماده نصب تنها در 5 دقیقه
 • مطابق با استاندارد CE اروپا
 • دارای مخزن بسیار باریک
 • تولید شده از متریال abs

کیفیت بالای فلاش تانک های (کاسپین) ایمن آب توام با قیمت مناسب

یکی از گزینه هایی که باعث شد فلاش تانک ها ی کاسپین ایمن آب با سرعت زیادی جایگاه خود را در بازار بازکرد کیفیت محصولات ما میباشد که در این جهت با بهینه سازی روش های تولید سنتی به ساختار مکانیزه و در راستای ارائه محصولات با بهبود شرایط کاربری و مطابق روز در ایران و جهان  ما مفتخر هستیم که توانسته ایم محصولی مقرون به صرفه با کیفیت عالی را در جهت کاهش مصرف آب  و هزینه ها روانه ی بازار کنیم.

خدمات گارانتی و پاسخگویی مسئولانه از هر چیزی مهم تر است

گروه صنعتی ایمن آب با تلاش روز افزون سعی براین داشته است که بتواند فلاش تانک کاسپین را با کیفیت بسیار بالا و طبق استانداردهای روز ایران  وجهان را  به مشتریان عزیز خود عرضه کند  و رضایت همیشگی مشتریان خود را جلب نماید. نکته ی بسیار مهمی که محصولات شرکت ایمن آب را در نظر همگان مورد توجه قرار داده است گارانتی 15 ساله ی بی قیدو شرط محصولات ما میباشد. همچنین نیروها فنی مجرب ما در همه جای ایران پاسخگوی تمام سوالات شما عزیزان میباشند.